Erkek Gömlek Tarz Modeller

Erkek Gömlek

İnsanın varoluşuyla başlayan örtünme ihtiyacı ilk önce insanları üretmeden var olan doğal ürünler ile bu ihtiyacı gidermeye yöneltmiştir. Ardından insanın doğaya ver var olan imkanlara dair farkındalığı arttıkça bu örtünme ihtiyacı boyut atlamış ve farklı anlamlar, değerler kazanmıştır. 21. yüzyıla geldiğimizde artık çeşitli tarza ve fiziğe, hava koşullarına ve tercihe uyum sağlayabilecek kadar geniş bir portföye ulaşmıştır giyim sektörü. Şüphesiz bu noktanın en vurucu ögelerinden biri her iki cinsiyet içinde gömlek olmuştur. Gömlek, çeşitli kesim, renk ve doku sahibi olması sebebiyle  çok fazla tarza ve duruma uyum sağlayabilecek yıldız bir üründür.

Gömlek Çeşitleri

 Erkek Gömlek üretiminde tarza, fiziğe, mevsim şartlarına ve benzeri sebeplere göre çeşitli kumaşlar kullanılmaktadır. Pamuk gömlek üretiminde en çok tercih edilen kumaş türüdür. Bununla birlikte Oxford, Poplin, İnce pamuklu, Dimi Örgü ve Dobby de gömleklere karakter kazandıran ve tercih edilen kumaş türlerindendir. Gömleklerde belirgin bir fark yaratan bir başka özellik ise kesimleridir.

 Gömlek Modelleri

Klasik Gömlek:  Dar kesim gömleklere göre nispeten biraz daha bol ,bedene tam oturmayan bu kesimdeki gömlekler doğru ölçülerde alındığı takdirde hem resmi hem daha salaş, spor tarzlara uyum sağlayabilecek bir yapıya sahiptir.

Slim Fit Gömlek : İnce ve uzun yapıya sahip kullanıcıların çok fazla tercih ettiği bu kesim gömlek üste oturan bir yapıya sahiptir.

Hakim Yaka Gömlek: Yaka kısmındaki dış kıvrım kısmı bulunmayan bu gömlekler kullanıcısının sportif tarzını pekiştiren bir niteliğe sahiptir. Özellikle keten kumaşlar ile uyumu yazın bu ürünü aranır kılmaktadır.

Kısa Kollu Gömlekler: Hafif yapıdaki kumaşlarla tercih edilen bu kesimdeki gömlekler yaz ve bahar aylarında rahatını düşünen alıcıların tercihi arasında yer alır.

 Gömlek Kombin Önerileri

Yaz ve bahar aylarında İnce kumaşlardan üretilmiş düz veya detaylı gömlekler ile ağırlıklı kot pantolonlar ve yine hafif kumaşlardan üretilmiş ceketler ile doğru kombinleri elde etmek mümkün. Kış ve sonbahar mevsimlerinde ağırlıklı olarak kalın dokunmuş kumaşlardan elde edilmiş gömleklere uydun renk ve dokudaki pantolonlar ve kullanıcının boyuna uygun kaban veya montlar ile kullanıcının rahatlığıyla birlikte şıklığını yakalamak mümkün. Gömlek kombinlerinde şıklığı yakalamanın kolay ve ufak noktalarından biri de kravat,saat,mendil ,metal aksesuar gibi küçük detaylara da dikkatten geçer

 Gömlek Fiyatları

Sezonlara bağlı olarak değişen gömlek çeşitleri ile PİERRE CASSİ erkek dış giyim ürünlerinin birçok kategorisinde üretimde ve toptan satışta sektördeki varlığını doğru kadrosu ve uygun fiyatlarıyla korumaktadır.

اترك تعليقاً