Erkek Pantolon Kumaş Trendleri

Erkek Pantolon Kumaş Trendleri

En iyi kumaş ve doğru kalıpların birleşiminden oluşan erkek pantolon modelleri, bir tarza sahip olan erkeklerin beğenisine sunuluyor. Erkek giyimde rahatlığı ön planda tutarak en doğru kalıbı bulabilmeniz için regular, slim fit ve regular fit gibi pantolon ölçüleri belirlenmiştir. Bu sayede keten, kanvas, pamuk, kadife gibi farklı erkek pantolon kumaş ve desenden oluşan parçaları seçmeniz çok daha kolay.

Erkek Pantolon Kumaş Seçenekleri

Modayı ve trendleri takip edenler için özel olarak tasarlanan erkek pantolon kumaş çeşitleri, her üst giyim modeli ile kombinlenebilir özelliktedir. Erkek giyim modasına ayak uydurarak yepyeni modeller tasarlayan Pierre Cassi, her sezonda olduğu gibi bu sezonda da meydana getirdiği ürünlerde özgün dokunuşları sizlere hissettiriyor. Tarzınıza en çok hitap eden erkek pantolon kumaş modelleri içinden seçimler yapabilirsiniz. Chino ve gabardin pantolon başta olmak üzere ihtiyaca uygun tasarlanan pantolonlar, pamuk ağırlıklı özellikten oluşuyor. Bu sayede bir yandan rahat bir kullanım sunarken bir yandan da cildin nefes almasını destekliyor. Kot pantolonlar da yine en sık kullanılması tercih edilen kumaş çeşitlerindendir. Spor bir şıklık elde etmek için yaratıcılığınızı kullanın!

Mevsime Göre Kumaş Kullanımı

Klasik ya da günlük pantolon modelleri her mevsim kullanım için uygun çeşitlerden oluşuyor. Ancak soğuk kış ayları için tasarlanan bir kadife kumaş pantolonun bahar ya da yaz aylarında kullanılması beklenmemelidir. Çünkü bu kumaşlar, vücut sıcaklığını dengede tutar ve soğuktan korur. Bunun dışında pamuklu olarak üretilen her türlü pantolonu mevsimlik olarak kullanabilirsiniz. Yalnızca siyah ve lacivert gibi klasik renklerde değil, mavi ve yeşilin de içinde bulunduğu pek çok renk kartelasında da bu pantolonları kullanabilirsiniz.

Erkek Pantolon Kombinlerinde Kumaş Klasikliği

Pastel tonlardan koyu renklere, pek çok farklı renk seçeneği ile sunulan normal bel dar kesim pantolonlar, konforu stilinize taşıyor. Gömlek ya da  tişörtler ile kombin edebileceğiniz kumaş pantolonları, tonsürton ya da zıt renklerle bütünleştirebilirsiniz.  Ofis ortamı ya da özel günler için kullanılan kumaş pantolonlarda amaç her ne kadar güçlü bir stil taşımak olsa da Pierre Cassi pantolonları ile rahatlık ve konforu da dışarı yansıtabilmeniz mümkündür. Erkek pantolon kumaş seçeneklerini kullanarak iyi bir kombin oluşturmak için kemer ya da ceket gibi aksesuarları kullanabileceğinizi unutmayın!

Leave a Reply