Erkek Giyim İmalatı

Erkek Giyim İmalatı

1980 senesinde kurulan şirket, adam birlik kıyafet, gömlek, pantolon, kaban, palto üretimdeki fedakar, esnek ve dikkatli çalışmalarının sonucu olarak süratle büyüyerek, Türk Tekstil sektöründe kendisine koltuk açmayı başarmıştır. Öncelikle harici pazara ağırlık verici ve amaç kitlesini gerçek olarak tespit eden şirket, toptan satışlarla kapsamlı tek alıcı pörtföyüne ulaşmıştır. Ülkemizin başlattığı ihracat hamlesine ve hayat konjonktürünün sunduğu ihracat olanaklarına, uzunca vadeli olarak bakanımız şirket, bu konuyla alakalı daimi ve dayanıklı adımlar atmıştır. Bunun sonucu olarak bilhassa RUSYA, TÜRKİ CUMHURİYETLER ORTADAĞU VE ARAP ÜLKELERİ ile KUZEYINDEKI VE DOĞU AFRİKA sektöründe ihracatta başarılar ele geçirmiştir.


Büyümenin şartları olan müessesesel çalışmalara da hız verici şirket, böylelikle ülke ekonomisine olan katkısına aynı ritimde devam etmekten gurur duymaktadır
Toptan kadın adam giyim üst kısmına satış yapan firmalar ile ilgili bilgi almak amaçlı denetim yapanlar,şirketların kontakt bilgisine erişmek isteyenler amaçlı İstanbul adam giyim her çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere toptan ürün satan firmaları sıraladık. stanbulda adam aşağı üst gruplarda Toptan satış mağazaları ve toptan imalat yapan firmalar içinde en mühim yeri elde eden pierre cassi adam giyim firması siz kımetli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

اترك تعليقاً