Erkek Giyim Firmaları Franchise Bayilik

erkek giyim erkek giyim tarzları erkek giyim markaları erkek giyim kombin erkek giyim siteleri erkek giyim mağazaları erkek... 

Yeni Sezon Giyim Erkek

Yeni Sezon Giyim Erkek Yeni yıla girişimizle birlikte gelecek olan sezonun da sinyalleri belirmeye başladı. Değişen... 

En Ucuz Erkek Giyim Bayilik Veren Firmalar

En Ucuz Erkek Giyim Alışveriş Sitesi Günümüz Teknolojisinde İnsanların Ellerindeki telefonları Hayata Bakış Açılarını... 

Erkek Pantolon Modelleri ve Yeni Renkler

Erkek Pantolon Modelleri Bir zamanlar Romalılar ve Yunanlılar tarafından barbarlık ifadesi diye anılan pantolondan... 

Ucuz Erkek Giyimi

Ucuz Erkek Giyim Alıp başını giden ürün fiyatları son zamanlarda tüketicinin genel problemi halini aldı. Rekabetin... 

Erkek Pantolon Modelleri ve Yeni Renkler

Kategori : Anasayfa, Giyim Bayilik, Pantolon - Etiketler :, , , , , , , - Tarih : 11 Şubat 2021

Erkek Pantolon Modelleri

Bir zamanlar Romalılar ve Yunanlılar tarafından barbarlık ifadesi diye anılan pantolondan bahsetmek istiyorum. İlk örnekleri şu anki araştırmalara göre MÖ.1000-1300 lü yıllara Orta Asya’ya dayanan bu kıyafet at rahat binebilmek amacıyla tasarlandı. Orta Asya’dan İran’a, Orta Doğu’ya ve zamanla tüm dünyaya yayılıp birçok yerde kullanılmaya başlandı. Şimdi ise her yaş grubundan insanın rahatlık arayışıyla kendince bir modelini, kesimini benimsediği bir ürün haline geldi. Sanayileşmeyle birlikte az sayıda ürün üretiminden çoklu hazır giyime geçiş yapıldı. Bu durum bilinen ürünlere herkesin ulaşması ve daha uygun fiyatlarda ulaşabilmesi demekti. Böylece herkesin, her yaş grubundan ve her ölçüden edinebileceği bu üründe zamanla farklılık arayışı gelişti. Kullanıcılarının yaşam tarzlarına göre edinmek istedikleri belirli kalıplar, kesimler, kumalar ve hatta renkler şeklinde kombinasyonlara ayrıldı. Böylece günümüz insanının seçim yapmakta zorlanacağı kadar farklı sayıda Pantolon Modelleri ortaya çıktı.

Erkek Pantolon Modelleri ve Kalıpları

İlk kullanımı at binicilerine kolaylık ağlamak amaçlı olan pantolon zamanla kullanıcılarına istedikleri görünümü katma amaçlı kullanılır hale geldi. Yaklaşık olarak 20 farklı versiyonu olan Erkek Pantolon Modelleri günümüzde çok sık kullanılan 4-5 temel modeliyle anılıyor genelde. Bunların başlıcaları ;

Düz Pantolon: En bilindik modeldir. Pantolon bel kısmından paçaya kadar düz ve daralmayan bir formda iner.

Boru Paça: Kullanıcısını çok sarmadan Düz kesime nazaran paça kısmında hafif daralmaya uğrayan modeldir.

Dar Paça: Bu model genellikle kot üzerinde kullanılır ve paçalar daralmaya uğramıştır.

İspanyol Paça: Günümüz Erkek Pantolon Modelleri arasında anılmasa da 1900’lü yılların son yarısında uzun bir süre yoğun talep gören bu modelde diz kısmından sonra çan şeklinde bir paça kullanılır.

Arazi Pantolonu:  Ağır iş yapanlara veya açık alan çalışanlarına daha rahat hareket edebilme imkanı sağlayan bu pantolon modeli yüksek bel yapıda, çok cepli, geniş paça yapısındadır.

Kargo Pantolon: Dönem dönem modası nükseden bu pantolonda yine arazi pantolonu gibi bir formdadır. Cepler diz hizasında yer alır bu pantolonda.

Erkek Pantolon Modelleri ve Yeni Renkler

Bir dönem yoğun renkliliğe gidilen Erkek Pantolon Modelleri yeniden sadeliğe doğru geçişi yaptı. Krem, kahve ve gri tonlarının kullanımı spor ve klasik tarza sahip beyler tarafında artış gösterdi.

Erkek Pantolon Modelleri Fiyat Bilgisi

Kumaş çeşidi ve aranan kesim konusunda firma firma fiyat farklılıkları gösteren Erkek Pantolon Modelleri konusunda bir çok erkek giyim ürününü kendi atölyelerinde üretip satışını kendi gerçekleştiren PİERRE CASSİ çok çeşitli ürün profili ile 50 yılı aşkın süredir müşterilerine güvenle alışveriş yapabilme imkanı sağlamaktadır.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :
Erkek Giyim bayilik | Kilo Vermenin yollari | Adiyaman | Erkek Giyimi Bayilik | Okul formalari | eba e-okul e-kampus | Okey Oyna | Giyim Bayilik | Erkek Giyim Tarzlari | Nasil Kilo Verilir | Erkek Giyim Modelleri | Cerrahi Maske | LGS Soruları | Yemek Tarifleri | Cinsel Kahve |