Erkek Giyim Firmaları Franchise Bayilik

erkek giyim erkek giyim tarzları erkek giyim markaları erkek giyim kombin erkek giyim siteleri erkek giyim mağazaları erkek... 

Yeni Sezon Giyim Erkek

Yeni Sezon Giyim Erkek Yeni yıla girişimizle birlikte gelecek olan sezonun da sinyalleri belirmeye başladı. Değişen... 

En Ucuz Erkek Giyim Bayilik Veren Firmalar

En Ucuz Erkek Giyim Alışveriş Sitesi Günümüz Teknolojisinde İnsanların Ellerindeki telefonları Hayata Bakış Açılarını... 

Erkek Pantolon Modelleri ve Yeni Renkler

Erkek Pantolon Modelleri Bir zamanlar Romalılar ve Yunanlılar tarafından barbarlık ifadesi diye anılan pantolondan... 

Ucuz Erkek Giyimi

Ucuz Erkek Giyim Alıp başını giden ürün fiyatları son zamanlarda tüketicinin genel problemi halini aldı. Rekabetin... 

Erkek Giyiminde Tarz Modeller

Kategori : Anasayfa, Erkek Gömleği, Giyim Bayilik, Gömlek Bayilik, Kaban Mont, Kemer, Kravat Ve Papyon, Pantolon, Takım Elbise - Etiketler :, , , , , , , , , , , - Tarih : 25 Ocak 2021

Erkek Tarz Giyim

Tarz giyinmek kişin giyiminin bir kalıbı bir duruşu, yönü olduğunu ifade etmede kullanılan bir kavramdır. Genellikle sadece göz alıcı giyinmekle bir tutulur bu kavram ama aslında kişinin giyiminde tutarlı bir ifadeye sahip olduğunu anlatır. Bu noktada erkek giyimde çok fazla tercih edilen, çok bilindik giyim tarzlarından bahsetmek gerek.

Erkek Giyim Tarzları

Günlük (Casual) Tarzı: Bu tarzın içinde kot ağırlıklı kişinin günlük yaşantısına ve rahatına yönelik hafif salaşa yönelik kıyafetler görmek mümkün. Spor ayakkabılar ve tişörtler e bu tarzın vazgeçilmez parçaları arasında yer alır.

Resmi/ İş (Business) Tarzı: Bu tarzın ana ögelerini takımlar, yelekler, ciddiyet ifade eden kumaşlar ve renkler oluşturur. İş hayatının ciddiyetinin giyime yansımış halidir. Plaza şıklığı da denilebilir.

Günlük iş ( Business Casual Style ) Tarzı: Günlük rahat şıklık ile Resmi şıklığın bir arada kullanıldığı ve ögelerin uyumla harmanlandığı son yıllarda yöneleni artan tarzdır.

Hareketli (Outdoor) Tarz: Kelime anlamı ‘dışarısı’ olarak geçen bu tarzda   yerinde duramayan doğa sporlarına yönelimle birlikte anılan bir tarzdır. Kıyafetlerde işlevsellik başlıca aranan özelliktir.

Spor- Sportluxe Tarzı:Spor ve lüks giyimden ayrılamayan erkeklerin tercihlerini yansıtır bu tarz.

Retro Tarz: Her dönem etkisini ve beğenisini devam ettiren zamana direnen ve modernliğini koruyan tarzdır. Klasik kesim yelekler, uzun, çok düğmeli, denizci yaka ceketler ve bazı şapka modelleri bu tarzın içinde anılabilir.

Cadde Tarzı (Street Style): Özgür giyinmeyi seven, sabit olan klişelerden sıkılan sokak modasıdır.

Basit (Basic Style): Az detay, çok sadelik ile şıklığı elde edebilen tarzdır. Düz kıyafetlerin getirdiği sadelik doğru kullanıldığı takdirde kullanıcılara göz yormayan bir şıklığı da getirir.

Erkek Kombin Önerileri

Basit tarzını korumak isteyen günümüz erkek giyiminde polo yaka düz tişörtlerin sadeliğini yazın ince keten kumaş pantolonlar ve spor ayakkabılar takip ederken soğuk havalarda balıkçı yakaların ve kadife fitilli pantolonların getirdiği sadelik ve Retro hava hem aranan sıcaklığı hem de sıcak bir şıklığı beraberinde getiriyor.

Klasik Tarz diye de anılan İş tarzının müdavimleri olan beyler son yıllarda mevsimlere göre renk yöneliminin büyük oranda kalkıp yerini çeşitli kumaş yapılarında doğru renk kullanımına bıraktığını bilmeliler.

Erkek giyimde son 50 yıldır hem sahada satışta hem üretimde oturmuş kadrosu ile varlığını sürdüren PİERRE CASSİ birbirinden farklı tarzlara sahip müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :
Erkek Giyim bayilik | Kilo Vermenin yollari | Adiyaman | Erkek Giyimi Bayilik | Okul formalari | eba e-okul e-kampus | Okey Oyna | Giyim Bayilik | Erkek Giyim Tarzlari | Nasil Kilo Verilir | Erkek Giyim Modelleri | Cerrahi Maske | LGS Soruları | Yemek Tarifleri | Cinsel Kahve |