Erkek Giyim Bayisi Olmak Nasıl Giyim Bayilik Alınır

İnsan hayatında giysi kıymetli bir yer kaplamaktadır. Her geçen gün büyüyen bir bölüm olduğundan giysi bayiliği veren firmalar hakkında ayrıntılı bir bilgi almak epeyce yerinde olacaktır. Bilhassa bu dala yeni başlayacaklar ve veyahut işlerini daha düzgün kurallara taşımak isteyenler için epeyce faydalı olacaktır. Giysi bölümü hayli geniş yelpazeye sahip olduğu için sınırsız imkanlar mevcuttur. Bu imkanların yanlışsız bir biçimde ticarete dökülmesi karı arttıracak ve işinizi daha çok sevmenize neden olacaktır. Lakin bir bayilik almadan evvel giysi bölümü konusunda geniş bir bilgiye sahip olmak çok kıymetlidir. Satacağınız giysi eseri için karar vermeniz, hangi bölüme hitap ettiğiniz, nasıl başlangıç yapacağınız, nasıl satış yapacağınız bir işe başlayabilmek için epeyce kıymetli mevzulardır. Bunları tespit ettikten sonra dilek ettiğiniz, daima hayalini kurduğunuz işi kurabilirsiniz.

Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Giyim bayiliği veren firmalar giysi bölümüne dair iş planlarınızı zenginleştirecektir. Bu sayede ne yapacağınızı kolay bir biçimde planlayıp, yolunuza sağlam adımlarla devam edebilirsiniz. Giysi kesiminde, bayilik ismi ile bir iş kurmak ferdi olarak nerden başlayacağınızı bilmeden iş kurmaktan çok daha güçlü bir seçenektir. Zira firmalar, size yol gösterici rehberlerdir. Bir işte başarılı olmak için, deneyim sahibi kurum ve kuruluşlarla çalışmak adım adım yükselmenin anahtarıdır.

 

Giyim, yediden yetmişe herkesin kullandığı, kuşaktan nesile moda ismi altında daima değişkenlik gösteren bir bölümdür. Bu bakımdan yenilikleri takip etmek, değişimlere ayak uydurmak, pazarlama lisanını geliştirip kendi ayaklarınız üzerinde durmak ismine markalarla çalışmak kıymet teşkil eder. Giysi bayiliği veren firmalar listesi size en uygun olan firmayı seçmek çok akıllı bir kılavuz olacaktır. Kazanmak için yanlışsız seçimlerde bulunmak ve bunları hayata geçirebilmek gerekir. Şayet sizde ticari olarak değişmek ve gelişmek istiyorsanız bayiliğini alabileceğiniz firmaları daha yakından tanımak başlangıç için hoş fikirler verecektir. Artık dilerseniz giysi bayiliği konusunda markalaşmış firmaları inceleyerek ilham verelim.

 

1.POLO GARAGE

Tam 44 yıldır giysi kesiminde epeyce esaslı bir firma olan Polo Garage birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Kurucusu Mehmet Levent Özçoban’dır. Sağlam unsurları ile yıllardır firmasını geliştirirken tıpkı vakitte birçok bayilikle iş imkanı sağlamaktadır. Mağazacılık ve bayilik konusunda epey deneyimli olan kuruluş, girişimcilik alanında kendini geliştirmek isteyen herkese taban hazırlamaktadır. Bayan ve erkek giyside tanınan olan bu marka giysi bayiliği veren firmalar listesi ortasında epeyce değerli bir yere sahiptir. Bu sayede hem markasını günden güne doruğa taşımakta hem de giysi kesimine gönül vermiş iş sahiplerine de el uzatarak gelişimlerine, çıkarlarına dayanak sağlamaktadır. Küçük dükkân sahipleri, kaliteye değer vererek bayilik aldıkları takdirde iş tarafından daha güçlü ve verimli hale gelecektir.

 

2.B&G Store
Bayilikte epeyce gelişmiş firmalardan biri B&G Store olarak karşımıza çıkmaktadır. Kontratlı olarak bayiliklerini sağlayarak yoluna devam etmektedir. Bilhassa çocuk giysisi kesiminde ilerlemek ve gelişim sağlamak istiyorsanız tercih edilmesi gereken kıymetli firmaların başında gelmektedir. Bayilik için epey güçlü bir yatırımı elindi bulunduran gün be gün sermayesini arttırarak bebe-çocuk giysi konusunda kendine yer açmak isteyenlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

3.Altın Yıldız
Erkek giysi üzerine çalışan en güçlü markalardan biri olan Altın Yıldız, aslında 69 yıldır faaliyetini sürdüren esaslı bir kuruluştur. Firma birinci yıllarında daha çok hazır giysi alanında atılım yapmış ve daha sonrasında erkek giysiye ağırlaşmıştır. Boyner kapsamında olan Altın Yıldız, birinci erkek giysi üzerine muvaffakiyet sağladıkça bu istikamette devam ettirerek başarısına muvaffakiyet katmıştır. Bu kurum üzerinden bir eforla yapılanlara bakarak nasıl gelişebiliriz sorusuna cevap aramaktadır. Bu yüzden bayilik için müracaatta bulunacakların deneyimi çok kıymetlidir.

 

4.Kanz
Bebe-çocuk dalında çok değerli bir marka olan Kanz çok istikametli bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Bir bebeğin tüm gereksinimlerini düşünerek yola çıkmış ve kendini bu kısımda epeyce büyütmüştür. Bayilik açısından da uygun ve çok sağlam bir marka olduğu kuşkusuzdur. Kanz firması, giysi bayiliği veren firmalar listesi içinde çok değerli bir yere sahiptir. Bunun sebebi bilhassa Anadolu vilayetlerinde gelişime kıymet vermek istemesidir. Giysi kesiminde yalnızca büyük kentlerin değil, Anadolu’nun gelişip kalkınmasını da amaçlayıp bayilik talihi vermektedir.

 

5.Catch Giysi Bayiliği
Catch hem erkeğe hem de bayana yönelik olarak çalışan giysi firmalarından biridir. 17 yıldan bu yana giysi kesiminde her iki cinsiyet için giysi eserleri hazırlayarak başarıyı yakalamıştır. Çoklukla rahat ve sportif şekildeki sokak modasını ele aldığından birçok kişi için kullanışlı giysi biçimi sağlamaktadır. Bu yüzden bayiliğini sağlayabildiğiniz takdirde satışlarınızda muvaffakiyet talihiniz çok yüksektir. Bu firma için bayilik düşünüyorsanız, işlek bir yerde dükkân sahibi olmanız çok ülkü bir seçenek olacağınızın garantisidir.

 

6.Beyaz Butik

Kadınların özel günleri için tasarlanmış bembeyaz gelinlikler beyaz butik ayrıcalığı ile yıllar geçtikçe daha mana kazanıyor.24 yıldır yenilikçi ve çağdaş çizgilerle gelinliklere hayat vermektedir. Birebir vakitte bayi ağı ile birçok küçük gelinlik firmalarına ilham olmaktadır. Birçok gelinlikçi markalaşmış bir etiketi satmak için emek sarf etmektedir. Gelişimi seven, kendine gelinlik dalında tanıtmak isteyen gelinlikçiler için beyaz butik bayiliği büyük fırsattır.

 

 

 

7.KIĞILI
Özellikle bayan iç giysi dünyasında bayilik alabileceğiniz firmalardan biridir. İç giysi olarak epey başarılı olan firma kaliteli eser yelpazesi ile memnuniyeti her vakit sağlamaktadır. Memnuniyet sonları yüksek olan eserleri kendi bünyenizde satmak şartı ile bayilik almak isterseniz bu firma çok akla yatkın bir seçim olacaktır. Bayiliği fiyatsız olarak sağlayarak işleri kolaylaştıran bir firmadır.

 

8.MASTERTO
Erkek giyside öncü firmalardan biride Masterto’ dur. Erkek şıklığını sağlayan kaliteli eser zinciri ile çekmektedir. Adil fiyatlandırmaya değer verdiği için inançla tercih edilen firmalar ortasındadır. Bu firmanın istediği tek şey kendini unsurlarına bağlı kalacak bayiliklerle çalışmak ve muvaffakiyetini pekiştirmektir. Bu kuralla bayiliğini fiyatsız sağlamakta birlikte bayiliğinizi bir hafta içinde size sağlamaktadır. Çok kısa bir müddet içerisinde güçlü bir markanın bayisi olup, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

9.Collezıone
Ekrem Akyiğit tarafından kurulan Collezıone,34 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir. Çok büyük bir firma olduğundan bayiliğin değerlendirmesi büyük talihtir. Elbette ki Collezıone üzere bir markanın bayiliğini alacaksanız, 200 bir metrekarelik dükkân sahibi olmanız gerekmektedir. Uygun kurallar oluşturulursa bu firmanın bayiliğini alabilirsiniz.

 

10.RUBY’S

Giyim bayiliği veren firmalar listesi ortasında tahminen de en çok talep gören firmalardan biride RUBY’S olarak karşımıza gelmektedir. Bunun nedeni binlerce satış noktasının olmasıdır. Bayi olmakta birçok kolaylık sağlayan firmanın tek kaidesi en az 100 metre karelik bir dükkân alanına sahip olabilmenizdir. Firma değerlendirmeleri kendi içinde sağladıktan sonra bayilik için onay vermektedir.

11.Pierre Cassi

Erkek Giyim Bayilik Firması Olan Pierre Cassi Firması Sektörde Uzun yıllardır Faaliyet Göstermekte Bayilik Şartları Çok Daha Kolay Olan Firmaların En Başında Yer Almaktadır Giyim Bayilik Olarak Dünyanın Bir Çok Ülkesinde Kendi Adından Sıkça Bahsettiriyor Olması Giyim Sektöründe 55 Yıl Gibi Bir Zaman Firma Pierre Cassi Markasıyla Bayilik Almak İsteyen Firmalar Yapılan Konuşma Ve Anlaşma Neticesinde Bulunduğunuz Bölgede Sizden Başka Kimse İle Bayilik Anlaşması Yapması En Önemli Özeliklerinden Biri Olduğunu Giyim Bayilik Şartları Uygun Olan Firmalarla Bayilik Vermektedir.

Bayi olabilmek için, öncelikle bu iş için uygun olup olmadığınızı hesap etmeniz gerekir. Firmalara başvururken makul düşünüp kararlarınızı tartmalı, işin artı ve eksilerini düşünmelisiniz. Her firmanın bayi seçerken aradığı şartları, tercihleri farklıdır. Kendinize en uygun olanını tercih etmeniz talihinizi arttırır bu yüzden ince eleyip sık dokumakta yarar vardır. Her hoş şeyin kendine inançla başlayıp, efor ile güçlendiğini unutmayın. Çıktığınız yol bereketli ve güzel olsun.