Bayilik veren erkek giyim firmaları

Bayilik veren erkek giyim firmaları

Erkek Giyim Bayilik Tanımı: Pierre Cassi mağazacılık, kendi işinizin patronu olabilir ve finansal özgürlüğünüzü kazanabilirsiniz.

Fırsatlar: Erkek giyim stilleri arasında Türkiye genelinde tekli mağaza, çoklu mağaza ve bölge geliştirme fırsatları, sokak magazacılığı ve avm içimağazacılı.

İş türü: Erkek giyim bayilik, şube bayilik,

Minimum yatırım: Mağazaya göre değişmekte

Başlangıç bedeli: Ücretsiz erkek giyim bayilik verilemktedir.

Eğitim: Personel ve Müdür eğitimi

Pierre cassi erkek giyim mağazacılık hakkında;
Erkek giyim üzerine İlk mağazasını 2000 yılında İkitelli İstanbul’da açan şirketimiz, 5 (beş) yıl içerisinde daha Türkiye pazarında bir çok ilde ve Avrupa’da bir çok bölgede bayilere ulaşmıştır. Ayrıca Ukrayna‘da Orta doğuya açılan ilk Türk giyim markaları arasındadır. Şu anda Avrupa ve Orta doğu’da 30’dan fazla ülkede ve 3 bin den fazla noktada hizmet veriyor.

Pierre cassi erkek giyim  felsefesi, mükemmel slim fit’e sahip takım elbise ve gömleklerin ve keten pantolon kültürünün etrafında, İstanbul sektöründe bir moda markası yaratmaktır. “Klasik” anlayışı, Pierre cassi  bir erkek giyim markasından global bir moda markasına doğru gelişiminde büyük önem taşır. “klasikPierre cassi için, bir giyim’in kişinin hayat tarzını bire bir yansıtır, erkek giyimde kalite beklentini eksiksiz karşılaması ve giyim tarzı üzerine tam uyması anlamındadır.

Pierre cassi Ürünü markaya tasarım taşır” anlayışını benimseyerek; çok-Modern tasarım ekibi üreten Pierre cassi, bugün dünyanın dört bir yanından dizayn, tasarımcı ve danışmanlarla birlikte markayı dünya yolunda tanıtım yapıyor.

Neden Pierre Cassi bayiliği almalıyım?
Pierrecassi bugün : 8 Milyon TL’lik bir şirket (30 ülkede 95 Şube, 3000’e yakın noktadayız)

Yıllık büyüme oranı: %50

Koleksiyon yapısı: Erkek takım elbise, Erkek gömlek, Erkek pantolon, papyon, kravat, Tek ceket, büyük beden, trençkot, erkek kaban, erkek mont,

Müşteri dağılımı:  % 100 erkek

Çalışan sayısı: 500+

Yıllık Jeans Adedi: 1 Milyon adet ürün

•Yabancı ve Türk markaların hâkim olduğu erkek giyim sektöründe %100 yerli Türk markası ve yerli sermaye ile ayakta duran bir firmayız.

•Türkiye’de şirketler genellikle yurt dışına komşu ülkelerle açılmaya başlarken Pierre Cassi tam tersini yaparak erkek giyimi Tüm dünyada aynı anda sunmaktadır.

•90’ların ortasına kadar erkek giyim pazarında hâkim olan “unisex” yaklaşımını değiştirdi. Dünyada ki genç ve slim fit modellerini ilk fark eden markalardan biri oldu.

Tel : 00902124582525

Whatsapp: 00905323008665

 

Bir yanıt yazın